Területi Bajnokságok és Gyermek Gála

 

Birkózás

Diák I., Diák II. és Serdülő Területi bajnokság
Gyermek szabadfogású birkózó gála
Nagysáp - 2017.04.22.-23.

Eredmények:

Serdülő Gyermek
35 kg Lázár Csenge II. hely 20 kg Banai Erik II. hely
38 kg Beck István III. hely 22 kg Szeiler Fanni II. hely Tata
46 kg Drozdik Sándor III. hely Tata Szalai Zsombor III. hely
54 kg Balázs Bálint I. hely 24 kg Megyeri Áron III. hely Tata
Tebele Marcell IV. hely 28 kg Kész Medox II. hely
63 kg Szarka Milán III. hely Tata Könyves Lilla IV. hely Tata
69 kg Harsányi  Roland III. hely Fábián Máté IV. hely
+100 kg Deák Zoltán I. hely
Diák II.
Diák I. 26 kg Bakonyi Dániel I. hely
32 kg Zóni Dániel I. hely 29 kg Fekete Benjamin IV. hely
38 kg Beck  István III. hely 32 kg Zóni Dániel I. hely
50 kg Galambos Krisztián III. hely 42 kg Csata Martina III. hely Szárliget
Beck  Szabolcs V. hely Pető Dominik V. hely Tata
Császár Ferenc V. hely 46 kg Ganyecz Enikő I. hely Szárliget
54 kg Madaras Krisztián III. hely Nagy Zsófia IV. hely Szárliget
63 kg Turák Merse I. hely Geng Péter V. hely
76 kg Mislai Bence II. hely 50 kg Bodor László II. hely
54 kg Joós Partik III. hely
Járóka Gábor IV. hely Szárliget
Edzők: Turák Pál, Ungi Lajos és Koller András 63 kg Turák Merse I. hely

 

csapatkép

Serdülő Gyermek
35 kg Lázár Csenge II. hely 20 kg Banai Erik II. hely
38 kg Beck István III. hely 22 kg Szeiler Fanni II. hely Tata
46 kg Drozdik Sándor III. hely Tata Szalai Zsombor III. hely
54 kg Balázs Bálint I. hely 24 kg Megyeri Áron III. hely Tata
Tebele Marcell IV. hely 28 kg Kész Medox II. hely
63 kg Szarka Milán III. hely Tata Könyves Lilla IV. hely Tata
69 kg Harsányi  Roland III. hely Fábián Máté IV. hely
+100 kg Deák Zoltán I. hely
Diák II.
Diák I. 26 kg Bakonyi Dániel I. hely
32 kg Zóni Dániel I. hely 29 kg Fekete Benjamin IV. hely
38 kg Beck  István III. hely 32 kg Zóni Dániel I. hely
50 kg Galambos Krisztián III. hely 42 kg Csata Martina III. hely Szárliget
Beck  Szabolcs V. hely Pető Dominik V. hely Tata
Császár Ferenc V. hely 46 kg Ganyecz Enikő I. hely Szárliget
54 kg Madaras Krisztián III. hely Nagy Zsófia IV. hely Szárliget
63 kg Turák Merse I. hely Geng Péter V. hely
76 kg Mislai Bence II. hely 50 kg Bodor László II. hely
54 kg Joós Partik III. hely
Járóka Gábor IV. hely Szárliget
Edzők: Turák Pál, Ungi Lajos és Koller András 63 kg Turák Merse I. hely

Módosítás: (2017. április 24. hétfő, 15:45)