Czug Bence
Czug Bence
Fekete Gábor
Fekete Gábor
Máger Botond
Máger Botond
Rieder Martin
Rieder Martin
Balogh László
Balogh László
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Deák Zoltán
Deák Zoltán
Árvai Márk
Árvai Márk
Balázs Bálint
Balázs Bálint
Szabó Bence
Szabó Bence
Takács János
Takács János
Kiss Norbert
Kiss Norbert
Marton Márk
Marton Márk
Bodnár Patrik
Bodnár Patrik
Turák Pál
Turák Pál
Zóni Dániel
Zóni Dániel
Beck István
Beck István
Járinka Dániel
Járinka Dániel
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Szénási János
Szénási János
Ferenczi Benjamin
Ferenczi Benjamin
Bogdán Roland
Bogdán Roland
Füvesi-Lázár Hunor
Füvesi-Lázár Hunor
Csík Annamária
Csík Annamária
Sztancs Csaba
Sztancs Csaba
Fekete Laura
Fekete Laura
Gyurmánczi Milán
Gyurmánczi Milán
Gaudi Kevin
Gaudi Kevin
Csánó Zsófia
Csánó Zsófia
Koller András
Koller András
Fekete Benjamin
Fekete Benjamin
Joós Antal
Joós Antal
Wendler Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Kolecz János
Kolecz János
Kardos Attila
Kardos Attila
Mislai Máté
Mislai Máté
Palkó Emese
Palkó Emese
Belán Zsuzsanna
Belán Zsuzsanna
Réczi Bianka
Réczi Bianka
Kósa Dániel
Kósa Dániel
Nagy Levente
Nagy Levente
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Bakonyi Botond
Bakonyi Botond
Varsányi Bence
Varsányi Bence
Farkas Nándor
Farkas Nándor
Stern Dominik
Stern Dominik
Ipó Jázmin
Ipó Jázmin
Bodor Bettina
Bodor Bettina
Palkó Bence
Palkó Bence
Kolecz Máté
Kolecz Máté
Hornyák Lajos
Hornyák Lajos
Joós Bianka
Joós Bianka
Szénási Mihály
Szénási Mihály
Kiss Roland
Kiss Roland
Ferge Bálint
Ferge Bálint
Üveges Csaba
Üveges Csaba
Bodor László
Bodor László
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Mislai Bence
Mislai Bence
Aradi László
Aradi László
Majer Balázs
Majer Balázs
Ocskó Dániel
Ocskó Dániel
Bakonyi Dániel
Bakonyi Dániel
Szabó Daniella
Szabó Daniella
Tebele Marcell
Tebele Marcell
Beck Szabolcs
Beck Szabolcs
Nagy Adrienn
Nagy Adrienn
Jónás Patrik
Jónás Patrik
Csom Ruben
Csom Ruben
Turák Merse
Turák Merse
Harsányi Roland
Harsányi Roland
Csajághy Csaba
Csajághy Csaba
Lencse Sándor
Lencse Sándor
Wendler Mónika
Wendler Mónika
Szabó Marcell
Szabó Marcell
Majer Ferenc
Majer Ferenc
Katona Géza
Katona Géza
Gyürky Tibor
Gyürky Tibor
Üzenőfal
  • arvai : Köszönjük szépen!
  • boka120 : A 2016. január 30-i mezőfalvi verseny képei az általam küldött linkeken! «link»
  • arvai : A strandbirkózás eredményei már szombat este fent voltak :)

  • Ha zenetet szeretnk kldeni lpj be!

    Home Versenyzőink Fiúk Árvai Márk
    
    Aradi LászlóBakonyi Botond

    Árvai Márk
    Tekintse meg a nagy képet


    Árvai Márk



    Tegye fel kérdését

    Születési év :  1997
    Eddigi egyesületei :  Tatabányai SC Birkózó szakosztály
    Jelenlegi edzője :  Katona Géza és Kálmán Péter
    (előző edzője: Turák Pál)

    Főbb eredményei :

    2007 Diákolimpia Szf. (Diák II.)                                    I. helyezett

    2008 Diákolimpia Szf. (Diák II.)                                   II. helyezett

    2008 Magyar bajnokság Szf. (Diák I. Korkedv.)        III. helyezett

    2008 Magyar bajnokság Kf. (Diák I. Korkedv.)           I. helyezett

    2009 Diákolimpia Szf. (Diák I.)                                      I. helyezett

    2009 Diákolimpia Kf. (Diák I.)                                       I. helyezett

    2009 Magyar bajnokság Kf. (Diák I.)                            I. helyezett

    2009 Magyar bajnokság Szf. (Diák I.)                          I. helyezett

    2010 Diákolimpia Szf. (Diák I.)                                     II. helyezett

    2010 Magyar bajnokság Szf. (Diák I.)                          II. helyezett

    2010 Magyar bajnokság Szf. (Serdülő Korkedv.)       II.helyezett

    2010 Diákolimpia Kf. (Diák I.)                                        I. helyezett

    2010 Magyar bajnokság Kf. (Diák I.)                            I. helyezett

    2010 Magyar bajnokság Kf. (Serdülő Korkedv.)         I. helyezett

    2011 Diákolimpia Szf. (Serdülő)                                    I. helyezett

    2011 Magyar bajnokság Szf. (Serdülő)                        I. helyezett

    2011 Diákolimpia Kf. (Serdülő)                                     I. helyezett

    2011 Magyar bajnokság Kf. (Serdülő)                          I. helyezett

    2012 Fekete Gyémánt Kupa                                         V. helyezett
    nemzetközi kadet kötöttfogású verseny

    2012 Diákolimpia Szf. (Serdülő)                                   I. helyezett

    2012 Magyar bajnokság Szf. (Serdülő)                        I. helyezett

    2012 Magyar bajnokság Szf. (Kadet korkedv.)            I. helyezett

    2012 Magyar bajnokság Kf. (Kadet korkedv.)             I. helyezett

    2012 Diákolimpia Kf. (Serdülő)                                     I. helyezett

    2012 Magyar bajnokság Kf. (Serdülő)                          I. helyezett

    2013 Magyar bajnokság Kf. (Kadet)                             I. helyezett

    2013 Magyar bajnokság Szf. (Kadet)                          III. helyezett

    2014 Fekete Gyémánt Kupa Nemzetközi Junior        III. helyezett
    KF verseny-Olimpiai reménységek vers. (korkedv.)

    2014 Magyar bajnokság Kf. (Kadet)                            I. helyezett

    2014 Magyar bajnokság Szf. (Junior korkedv.)          V. helyezett

    2014 Magyar bajnokság Kf. (Junior korkedv.)            III. helyezett

    2014 Magyar bajnokság Kf. (U23 korkedv.)               III. helyezett

    2015 Magyar bajnokság Kf (U23 )                              V. helyezett

     







    Támogatóink:
    Köszönet érte!
    birkozas-tatabanya.eu PageRank pagerank