Üveges Csaba
Üveges Csaba
Árvai Márk
Árvai Márk
Járinka Dániel
Járinka Dániel
Tebele Marcell
Tebele Marcell
Varsányi Bence
Varsányi Bence
Joós Bianka
Joós Bianka
Gaudi Kevin
Gaudi Kevin
Lencse Sándor
Lencse Sándor
Ferenczi Benjamin
Ferenczi Benjamin
Bodor László
Bodor László
Beck István
Beck István
Réczi Bianka
Réczi Bianka
Jónás Patrik
Jónás Patrik
Gyürky Tibor
Gyürky Tibor
Szénási János
Szénási János
Sztancs Csaba
Sztancs Csaba
Palkó Bence
Palkó Bence
Csánó Zsófia
Csánó Zsófia
Fekete Laura
Fekete Laura
Palkó Emese
Palkó Emese
Kiss Norbert
Kiss Norbert
Belán Zsuzsanna
Belán Zsuzsanna
Szabó Bence
Szabó Bence
Farkas Nándor
Farkas Nándor
Hornyák Lajos
Hornyák Lajos
Katona Géza
Katona Géza
Ipó Jázmin
Ipó Jázmin
Nagy Levente
Nagy Levente
Ocskó Dániel
Ocskó Dániel
Bogdán Roland
Bogdán Roland
Gyurmánczi Milán
Gyurmánczi Milán
Koller András
Koller András
Ferge Bálint
Ferge Bálint
Kósa Dániel
Kósa Dániel
Zóni Dániel
Zóni Dániel
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Majer Ferenc
Majer Ferenc
Kardos Attila
Kardos Attila
Harsányi Roland
Harsányi Roland
Kiss Roland
Kiss Roland
Bodor Bettina
Bodor Bettina
Wendler Mónika
Wendler Mónika
Wendler Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Joós Antal
Joós Antal
Nagy Adrienn
Nagy Adrienn
Szabó Marcell
Szabó Marcell
Turák Merse
Turák Merse
Balázs Bálint
Balázs Bálint
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Fekete Gábor
Fekete Gábor
Turák Pál
Turák Pál
Füvesi-Lázár Hunor
Füvesi-Lázár Hunor
Kolecz Máté
Kolecz Máté
Bakonyi Botond
Bakonyi Botond
Rieder Martin
Rieder Martin
Stern Dominik
Stern Dominik
Szénási Mihály
Szénási Mihály
Marton Márk
Marton Márk
Mislai Bence
Mislai Bence
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Czug Bence
Czug Bence
Bakonyi Dániel
Bakonyi Dániel
Csom Ruben
Csom Ruben
Fekete Benjamin
Fekete Benjamin
Kolecz János
Kolecz János
Máger Botond
Máger Botond
Takács János
Takács János
Beck Szabolcs
Beck Szabolcs
Bodnár Patrik
Bodnár Patrik
Balogh László
Balogh László
Szabó Daniella
Szabó Daniella
Aradi László
Aradi László
Majer Balázs
Majer Balázs
Deák Zoltán
Deák Zoltán
Csajághy Csaba
Csajághy Csaba
Csík Annamária
Csík Annamária
Mislai Máté
Mislai Máté
Üzenőfal
  • arvai : Köszönjük szépen!
  • boka120 : A 2016. január 30-i mezőfalvi verseny képei az általam küldött linkeken! «link»
  • arvai : A strandbirkózás eredményei már szombat este fent voltak :)

  • Ha zenetet szeretnk kldeni lpj be!

    Home Versenyzőink Lányok Szerencse Mónika
    
    Szerencse MónikaSztancs Csaba

    Szerencse Mónika
    Tekintse meg a nagy képet


    Szerencse Mónika



    Tegye fel kérdését

    Születési év: 1985
    Eddigi egyesületei : FTC    (1999-2005)
    Dabas VSE    (2005-2009)
    Tatabányai SC    (2009-  )
    Jelenlegi edzője : Katona Géza

    Főbb eredményei :

    Klub: Budapest, FTC 1999-2005

    2000. Kadett Európa-bajnokság ( Bratislava, SVK ) 8. hely
    2000. Kadett Magyar bajnokság 1.hely

    2001. Kadett Európa-bajnokság (Izmir, TUR)  4. hely
    2001. Kadett Magyar bajnokság 2.hely

    2002. Kadett Európa-bajnokság ( Albena, BUL) 8.hely
    2002. Kadett Magyar bajnokság 1.hely
    2002. Junior Magyar bajnokság 1.hely

    2003. Junior Világbajnokság (Istanbul, TUR) 4.hely
    2003. Felnőtt Világbajnokság ( New York, USA) 13. hely
    2003. Junior Magyar bajnokság 1.hely
    2003. Felnőtt Magyar bajnokság 1.hely

    2004. FILA teszt verseny (előolimpia, Athén, GRE) 8.hely
    2004. Olimpiai kvalifikáció (Tunis, TUN) 21. hely
    2004. Olimpiai kvalifikáció ( Madrin, ESP) 23. hely
    2004. Felnőtt Európa-bajnokság (Haparanda, SWE) 12. hely
    2004. Junior Európa-bajnokság (Szófia, BUL) 6.hely
    2004. junior Magyar bajnokság 1.hely
    2004. Felnőtt Magyar bajnokság 1.hely

    Klub: DABAS VSE 2005-2009

    2005. Junior Világbajnokság (Vilnius, LTU) 11.hely
    2005. Junior Európa-bajnokság (Varsó, POL) 5. hely
    2005. Felnőtt Világbajnokság (Budapest, HUN) 9. hely
    2005. Felnőtt Európa-bajnokság (Várna, BUL) 9. hely
    2005. Junior Magyar bajnokság 1.hely
    2005. Felnőtt Magyar bajnokság 1.hely

    2006. Felnőtt Európa-bajnokság (Moszkva, RUS) 5.hely
    2006. Felnőtt Világbajnokság (Guangzhou, CHN) 19. hely
    2006. Felnőtt Magyar bajnokság 2. hely

    2007. Felnőtt Európa-bajnokság (Szófia, BUL) 18.hely
    2007. Felnőtt Magyar bajnokság 1.hely

    2008. Felnőtt Európa-bajnokság (Tampere, FIN) 9.hely
    2008. Főiskolás Világbajnokság (Thessaloniki, GRE) 3.hely
    2008. Felnőtt Magyar bajnokság 1.hely

    Klub: Tatabánya 2009-

    2009. Felnőtt Magyar bajnokság 1.hely

    2010. Felnőtt Magyar bajnokság 1 hely
    2010. Felnőtt Európa bajnokság 10. hely
    2010. FILA Nemzetközi verseny (Wolfurt) 1. hely

    2011. FILA Nemzetközi verseny (Wolfurt) 1. hely







    Támogatóink:
    Köszönet érte!
    birkozas-tatabanya.eu PageRank pagerank