Takács János
Takács János
Árvai Márk
Árvai Márk
Majer Ferenc
Majer Ferenc
Turák Pál
Turák Pál
Üveges Csaba
Üveges Csaba
Belán Zsuzsanna
Belán Zsuzsanna
Bogdán Roland
Bogdán Roland
Ferge Bálint
Ferge Bálint
Palkó Bence
Palkó Bence
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Zóni Dániel
Zóni Dániel
Rieder Martin
Rieder Martin
Fekete Laura
Fekete Laura
Mislai Máté
Mislai Máté
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Szabó Daniella
Szabó Daniella
Bakonyi Dániel
Bakonyi Dániel
Wendler Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Tebele Marcell
Tebele Marcell
Mislai Bence
Mislai Bence
Joós Antal
Joós Antal
Balázs Bálint
Balázs Bálint
Jónás Patrik
Jónás Patrik
Marton Márk
Marton Márk
Sztancs Csaba
Sztancs Csaba
Majer Balázs
Majer Balázs
Kolecz János
Kolecz János
Ipó Jázmin
Ipó Jázmin
Szénási János
Szénási János
Czug Bence
Czug Bence
Stern Dominik
Stern Dominik
Füvesi-Lázár Hunor
Füvesi-Lázár Hunor
Szabó Bence
Szabó Bence
Csík Annamária
Csík Annamária
Kiss Norbert
Kiss Norbert
Farkas Nándor
Farkas Nándor
Fekete Benjamin
Fekete Benjamin
Kósa Dániel
Kósa Dániel
Szénási Mihály
Szénási Mihály
Kardos Attila
Kardos Attila
Bodnár Patrik
Bodnár Patrik
Beck István
Beck István
Wendler Mónika
Wendler Mónika
Csánó Zsófia
Csánó Zsófia
Csajághy Csaba
Csajághy Csaba
Gyürky Tibor
Gyürky Tibor
Aradi László
Aradi László
Balogh László
Balogh László
Deák Zoltán
Deák Zoltán
Csom Ruben
Csom Ruben
Hornyák Lajos
Hornyák Lajos
Beck Szabolcs
Beck Szabolcs
Harsányi Roland
Harsányi Roland
Réczi Bianka
Réczi Bianka
Koller András
Koller András
Gaudi Kevin
Gaudi Kevin
Turák Merse
Turák Merse
Gyurmánczi Milán
Gyurmánczi Milán
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Kiss Roland
Kiss Roland
Lencse Sándor
Lencse Sándor
Máger Botond
Máger Botond
Katona Géza
Katona Géza
Nagy Adrienn
Nagy Adrienn
Szabó Marcell
Szabó Marcell
Varsányi Bence
Varsányi Bence
Bakonyi Botond
Bakonyi Botond
Joós Bianka
Joós Bianka
Bodor Bettina
Bodor Bettina
Fekete Gábor
Fekete Gábor
Nagy Levente
Nagy Levente
Bodor László
Bodor László
Kolecz Máté
Kolecz Máté
Járinka Dániel
Járinka Dániel
Ferenczi Benjamin
Ferenczi Benjamin
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Palkó Emese
Palkó Emese
Ocskó Dániel
Ocskó Dániel
Üzenőfal
  • arvai : Köszönjük szépen!
  • boka120 : A 2016. január 30-i mezőfalvi verseny képei az általam küldött linkeken! «link»
  • arvai : A strandbirkózás eredményei már szombat este fent voltak :)

  • Ha zenetet szeretnk kldeni lpj be!

    Home Hírek

    Hírek

    Diák I. kötöttfogású rangsorverseny

    Diák I. kötöttfogású rangsorverseny
    Kaposvár - 2016.03.05.

    A diák I. korcsoport ez évi első rangsor-versenyének Kaposvár adott otthont. Reménységünk Balázs Bálint be is váltotta a hozzá fűzött reményeket és meggyőző fölénnyel nyerte meg súlycsoportját, ahol több, mint húszan álltak rajthoz. Nagy meglepetés volt a korengedménnyel induló Mislai Bence szereplése is, aki nagyon jó birkózással a nem várt harmadik helyen végzett. Szabó Marcell, Szabó Bence és Beck István jó meccseket birkózva derekasan küzdött, de sajnos nem kerültek a hat közé.

    Eredmények:

    50 kg Balázs Bálint I. hely

    85 kg Mislai Bence III. hely

    Edző: Turák Pál

    Módosítás: (2016. március 21. hétfő, 17:02)

     

    U23 szabadfogású OB

    U23 szabadfogású OB
    Szigetszentmiklós - 2016.03.05.

    Sztancs Csaba a TSC elsőéves junior korú birkózója 18 évesen az U-23 országos bajnokságon 4-5 évvel idősebbekkel vette fel a küzdelmet a 86 kg kategóriájában, ahol nagyon jól teljesítve 12 induló közül az előkelő ötödik helyet szerezte meg.

    Eredmények:

    86 kg Sztancs Csaba 5. hely

    Edző: Katona Géza

    Módosítás: (2016. március 21. hétfő, 17:04)

     

    Diák és serdülő Csb

    Diák és serdülő Csb
    Tokod
    2016.02.20-21.

    Mind a serdülő, mind a diák csapatunk nehéz sorsolás után, egyik a későbbi 2. helyezettel, másik a későbbi bajnokkal összesorsolva szenvedett vereségeket.

    Edző: Turák Pál és Ungi Lajos

    csapatkép serdülők csapatkép diákok

    Módosítás: (2016. március 21. hétfő, 17:00)

     

    Területi bajnokság - Csolnok

    Birkózás

    Területi bajnokság
    Csolnok - 2016.02.14.

    Észak-Dunántúl 2016.évi kötöttfogású területi bajnokságának házigazdája is Csolnok volt.A Tatabányai Sport Club fiataljai kitettek magukért és számos bajnoki címmel és helyezéssel gazdagították a TSC éremgyűjteményét.

    Eredmények:

    Diák II. kcs.

    26 kg Zóni Dániel I. hely
    csapatkép35 kg Kolecz Máté III. hely
    38 kg Ganyecz Enikő II. hely (Szárliget)
    38 kg Nagy Zsófia III. hely (Szárliget)
    46 kg Beck Szabolcs III. hely
    50 kg Madaras Krisztián III. hely
    69 kg Mislai Bence I. hely

    Diák I. kcs.

    32 kg Szabó Marcell II. hely
    38 kg Galambos Krisztián V. hely (Tatai AC)
    35 kg Beck István II. hely
    46 kg Császár Ferenc I. hely
    50 kg Balázs Bálint I. hely
    50 kg Taál Marcell III. hely (Tatai AC)
    54 kg Szabó Bence II. hely

    Serdülő kcs.

    50 kg Tebele Marcell I. hely
    58 kg Szabó Daniella IV. hely 
    63 kg Harsányi Roland II. hely

    65 kg Berczeli Máté V. hely (Tatai AC)
    69 kg Mislai Máté II. hely
    69 kg Tyechlár Bence III. hely (Tatai AC)
    76 kg Marton Márk II. hely
    85 kg Deák Zoltán  I. hely

    100 kg Bodnár Patrik I. hely
    +100 kg Ferge Bálint II. hely

    Edző: Katona Géza, Turák Pál, Ungi Lajos és Koller András

    Módosítás: (2016. március 21. hétfő, 16:59)

     

    Területi csapatbajnokság és Gyermek gála

    Birkózás

    Területi kötöttfogású csapatbajnokság és Gyermek gála
    Csolnok - 2016.02.14.

    Gyermek gála és regionális csapatbajnokság volt a Dorogi NC. rendezésében Csolnokon. Fiatal birkózóink, ahol fiatal birkózóink szereplése örömteli volt és csapataink is az elvártnak megfelelően szerepeltek.

    A tatabányai csapat diák és serdülő korosztályban is a 2. helyen végzett.

    Diák csapat tagjai: Zóni Dániel, Záboji Ádám, Beck István, Kolecz Máté, Galambos Krisztián, Császár Ferenc, Beck Szabolcs, Ferenczi Benjamin, Turák Zsombor, Madaras Krisztián, Mislai Bence

    Serdülő csapat tagjai: Szabó Marcell, Tebele Marcell, Balázs Bálint, Szabó Bence, Szabó Daniella, Harsányi Roland, Mislai Máté, Marton Márk, Bodnár Patrik, Deák Zoltán

    Gyermek gála eredményei: csapatkép

    24 kg Fábián Máté I. hely

    26 kg Fekete Benjamin III. hely

    32 kg Belán Zsuzsanna III. hely

    32 kg Fekete Laura III. hely

    35 kg Kun Barnabás III. hely

    38 kg Máger Botond I. hely

    Edző: Ungi Lajos és Turák Pál

    Módosítás: (2016. március 21. hétfő, 16:55)

     
    További cikkeink...
    Támogatóink:
    Köszönet érte!
    birkozas-tatabanya.eu PageRank pagerank