Ocskó Dániel
Ocskó Dániel
Palkó Emese
Palkó Emese
Stern Dominik
Stern Dominik
Beck Szabolcs
Beck Szabolcs
Fekete Gábor
Fekete Gábor
Bakonyi Dániel
Bakonyi Dániel
Szénási János
Szénási János
Wendler Mónika
Wendler Mónika
Fekete Laura
Fekete Laura
Balázs Bálint
Balázs Bálint
Takács János
Takács János
Mislai Bence
Mislai Bence
Bodor Bettina
Bodor Bettina
Wendler Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Joós Bianka
Joós Bianka
Csík Annamária
Csík Annamária
Szénási Mihály
Szénási Mihály
Zóni Dániel
Zóni Dániel
Fekete Benjamin
Fekete Benjamin
Ferenczi Benjamin
Ferenczi Benjamin
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Nagy Adrienn
Nagy Adrienn
Bodnár Patrik
Bodnár Patrik
Kiss Roland
Kiss Roland
Balogh László
Balogh László
Gyurmánczi Milán
Gyurmánczi Milán
Csajághy Csaba
Csajághy Csaba
Turák Merse
Turák Merse
Deák Zoltán
Deák Zoltán
Varsányi Bence
Varsányi Bence
Koller András
Koller András
Bodor László
Bodor László
Árvai Márk
Árvai Márk
Marton Márk
Marton Márk
Kolecz János
Kolecz János
Ferge Bálint
Ferge Bálint
Joós Antal
Joós Antal
Aradi László
Aradi László
Jónás Patrik
Jónás Patrik
Harsányi Roland
Harsányi Roland
Rieder Martin
Rieder Martin
Farkas Nándor
Farkas Nándor
Majer Ferenc
Majer Ferenc
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Mislai Máté
Mislai Máté
Czug Bence
Czug Bence
Hornyák Lajos
Hornyák Lajos
Sztancs Csaba
Sztancs Csaba
Tebele Marcell
Tebele Marcell
Belán Zsuzsanna
Belán Zsuzsanna
Turák Pál
Turák Pál
Beck István
Beck István
Csánó Zsófia
Csánó Zsófia
Ipó Jázmin
Ipó Jázmin
Lencse Sándor
Lencse Sándor
Bakonyi Botond
Bakonyi Botond
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Bogdán Roland
Bogdán Roland
Szabó Marcell
Szabó Marcell
Füvesi-Lázár Hunor
Füvesi-Lázár Hunor
Palkó Bence
Palkó Bence
Majer Balázs
Majer Balázs
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Kolecz Máté
Kolecz Máté
Kósa Dániel
Kósa Dániel
Szabó Bence
Szabó Bence
Üveges Csaba
Üveges Csaba
Kardos Attila
Kardos Attila
Katona Géza
Katona Géza
Nagy Levente
Nagy Levente
Csom Ruben
Csom Ruben
Járinka Dániel
Járinka Dániel
Máger Botond
Máger Botond
Szabó Daniella
Szabó Daniella
Réczi Bianka
Réczi Bianka
Gaudi Kevin
Gaudi Kevin
Gyürky Tibor
Gyürky Tibor
Kiss Norbert
Kiss Norbert
Üzenőfal
  • arvai : Köszönjük szépen!
  • boka120 : A 2016. január 30-i mezőfalvi verseny képei az általam küldött linkeken! «link»
  • arvai : A strandbirkózás eredményei már szombat este fent voltak :)

  • Ha zenetet szeretnk kldeni lpj be!

    Home Hírek

    Hírek

    Érd Kupa 2017

    BIRKÓZÁS

    Érd Kupa Nemzetközi birkózó-verseny
    Érd, 2017.01.14.

    4 nemzet 260 indulója jelent meg az érdi évadnyitó versenyen. A Tatabányai Sport Club birkózói is ott voltak a megmérettetésen és mondhatni, kiváló szereplésnek voltunk tanúi.

    Eredmények:csapatkép

    Diák II.

    32 kg 5.hely Gyurmánczi Milán

    41 kg 3.hely Kolecz Máté

    Diák I.

    35 kg 3.hely Beck István

    50 kg 3.hely Madaras Krisztián

    Serdülő

    100 kg 2.hely Deák Zoltán

    Kadet

    69 kg 2.hely Gyürky Tibor

    76 kg 3.hely Csöllei Márton

    85 kg 2.hely Marton Márk

    +100 kg 1 hely Bodnár Patrik

    +100 kg 3.hely Ferge Bálint

    Junior

    66 kg 3.hely Bogdán Roland

    Diák női

    46 kg 1.hely Ganyecz Enikő (Szárliget)

    Junior női

    53 kg 1.hely Réczi Bianka

    A 27 csapatot felvonultató küzdelemben a TSC az összesített csapatversenyben a 3.helyen végzett.

    Edzők: Katona Géza, Turák Pál, Ungi Lajos

     

    Nemzetközi verseny - Zágráb

    Nemzetközi serdülő és kadet kötöttfogású verseny
    Zabreb – Horvátország
    2016. 12.17

    A Magyar Birkózó Szövetség egy meghívást kapott egy karácsonyi nemzetközi versenyre. Az MBSZ a versenyre az indulási engedélyt átadta a Tatabányai Sport Club részére és így kiegészülve a BVSC-s  Takács Istvánnal , a serdülő Balázs Bálinttal, és két kadet versenyzővel Gyürky Tiborral és Marton Márkkal vágott neki az útnak Turák Pál edző. A nagyon erős mezőnyben 7 ország válogatott birkózói küzdöttek az érmekért és a helyezésekért. Végül is kiváló magyar eredmények születtek, hisz a BVSC-s Takács István megnyerte a versenyt, míg Balázs Bálint, Gyürky Tibor és Marton Márk egyaránt a 3. helyen végzett.

    Eredmények :

    Serdülő kcs.

    59 kg Balázs Bálint 3. hely

    Kadet kcs.

    63 kg Gyürky Tibor 3. hely

    76 kg Takács István 1. hely

    85 kg Marton Márk 3. hely

    Edző: Turák Pál

     

    Nemzetközi verseny - Mörbisch

    Nemzetközi diák és serdülő verseny
    Mörbisch – Ausztria
    2016.12.10
    .

    A Tatabányai Sport Club egy meghívást kapott az ausztriai Mörbisch városába. 3 ország 16 csapata jelent meg a mérlegelésen. Egy 3 tagú csapat képviselte a tatabányai színeket és ez a mini küldöttség eredményesen szerepelt. Magyar bajnokunk Zóni Dániel kiemelkedő birkózással megnyerte súlycsoportját, míg Madaras Krisztián a 3. helyen végzett és Beck István is 5. helyezést szerzett.

    Eredmények :

    29 kg  Zóni Dániel 1. hely

    35 kg  Beck István 5. hely

    47 kg  Madaras Krisztián 3. hely

    Edző: Turák Pál

     

    Mikulás kupa és Ovi gála

    Centrum Mikulás Kupa és Ovi Gála
    Tatabánya - 2016.12.06.

    Eredmények:

    18 kg
    1. Joós Antal TSC
    2. Juhász Hunor Tatai AC
    3. Kovács Áron Tatai AC
    4. Kovács Milán Tatai AC
    20 kg
    1. Banai Erik TSC
    2. Banai Zoé TSC
    3. Bodor Bettina TSC
    4. Hartenstein Réka Szárliget
    22 kg
    1. Szeiler Fanny Tatai AC
    2. Csernus Krisztián Tatai AC
    3. Bogdán Patrik TSC
    4. Szalay Zsombor Tatai AC
    24 kg
    1. Bakonyi Dániel TSC
    2. Bakonyi Botond TSC
    3. Srágli Kristőf Tatai AC
    4. Pipó Dániel Szárliget
    5. Pipó András Szárliget
    26 kg
    1. Vátzi Armand TSC
    2. Biacsi Brúnó TSC
    3. Megyeri Áron Tatai AC
    4. Radomir Dániel Tatai AC
    30 kg
    1. Joós Bianka TSC
    2. Szabó Liliána Szárliget
    3. Lázár Csenge TSC
    4. Fekete Benjamin TSC
    31 kg
    1. Fábián Máté TSC
    2. Bugyi Balázs Tatai AC
    3. Könyves Lilla Tatai AC
    4. Karácsony Gergely Szárliget
    5. Kész Medox Szárliget
    33 kg
    1. Zóni Dániel TSC
    2. Beck István TSC
    35 kg
    1. Gyurmánczi Milán TSC
    2. Fekete Laura TSC
    3. Záboji Ádám TSC
    4. Varga Zsuzsa Szárliget
    41 kg
    1. Ganyecz Enikő Szárliget
    2. Csata Martina Szárliget
    42 kg
    1. Nagy Zsófia Szárliget
    2. Pető Dominik Tatai AC
    3. Sima János Szárliget
    4. Papp Zsolt Szárliget
    43 kg
    1. Fargas Nándor TSC
    2. Palásti Krisztofer Tatai AC
    46 kg
    1. Benczik Balázs Szárliget
    2. Járóka Gábor Szárliget
    3. Hartenstein Dávid Szárliget
    4. Tóth Imre Szárliget
    47 kg
    1. Monos Dániel Szárliget
    2. Bodor László TSC
    3. Rába Patrik Tatai AC
    48 kg
    1. Turák Zsombor TSC
    2. Galambos Krisztián Tatai AC
    3. Császár Ferenc TSC
    49 kg
    1. Madaras Krisztián TSC
    2. Berkes Attila Tatai AC
    3. Beck Szabolcs TSC
    4. Turák Merse TSC
    55 kg
    1. Hegyesi Hajnalka Tatai AC
    2. Prazsák Zsanett Szárliget
    3. Szeő Kata Tatai AC
     

    Judo MEFOB

    JUDO

    Judo Magyar Egyetemi-Főiskolai OB
    UTE - 2016.11.27.

    Árvai Márk (PTE) 66 kg-ban ezüstérmet szerzett judoban, a hétvégén megrendezett MEFOB -on.

    dobogóskép

    Módosítás: (2016. november 28. hétfő, 18:29)

     
    További cikkeink...
    Támogatóink:
    Köszönet érte!
    birkozas-tatabanya.eu PageRank pagerank