Füvesi-Lázár Hunor
Füvesi-Lázár Hunor
Belán Zsuzsanna
Belán Zsuzsanna
Csánó Zsófia
Csánó Zsófia
Bogdán Roland
Bogdán Roland
Stern Dominik
Stern Dominik
Takács János
Takács János
Wendler Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Marton Márk
Marton Márk
Bodor Bettina
Bodor Bettina
Nagy Levente
Nagy Levente
Harsányi Roland
Harsányi Roland
Máger Botond
Máger Botond
Katona Géza
Katona Géza
Kolecz Máté
Kolecz Máté
Gyurmánczi Milán
Gyurmánczi Milán
Majer Balázs
Majer Balázs
Turák Pál
Turák Pál
Nagy Adrienn
Nagy Adrienn
Hornyák Lajos
Hornyák Lajos
Jónás Patrik
Jónás Patrik
Árvai Márk
Árvai Márk
Szénási János
Szénási János
Gaudi Kevin
Gaudi Kevin
Kiss Roland
Kiss Roland
Joós Bianka
Joós Bianka
Farkas Nándor
Farkas Nándor
Fekete Laura
Fekete Laura
Fekete Benjamin
Fekete Benjamin
Mislai Bence
Mislai Bence
Rieder Martin
Rieder Martin
Kiss Norbert
Kiss Norbert
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Fekete Gábor
Fekete Gábor
Kósa Dániel
Kósa Dániel
Mislai Máté
Mislai Máté
Beck István
Beck István
Balogh László
Balogh László
Szabó Marcell
Szabó Marcell
Palkó Emese
Palkó Emese
Zóni Dániel
Zóni Dániel
Bakonyi Botond
Bakonyi Botond
Járinka Dániel
Járinka Dániel
Joós Antal
Joós Antal
Csajághy Csaba
Csajághy Csaba
Réczi Bianka
Réczi Bianka
Ferge Bálint
Ferge Bálint
Turák Merse
Turák Merse
Varsányi Bence
Varsányi Bence
Kardos Attila
Kardos Attila
Gyürky Tibor
Gyürky Tibor
Bakonyi Dániel
Bakonyi Dániel
Aradi László
Aradi László
Czug Bence
Czug Bence
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Szabó Bence
Szabó Bence
Bodor László
Bodor László
Balázs Bálint
Balázs Bálint
Lencse Sándor
Lencse Sándor
Deák Zoltán
Deák Zoltán
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Szabó Daniella
Szabó Daniella
Sztancs Csaba
Sztancs Csaba
Ipó Jázmin
Ipó Jázmin
Kolecz János
Kolecz János
Ocskó Dániel
Ocskó Dániel
Beck Szabolcs
Beck Szabolcs
Üveges Csaba
Üveges Csaba
Wendler Mónika
Wendler Mónika
Tebele Marcell
Tebele Marcell
Bodnár Patrik
Bodnár Patrik
Csom Ruben
Csom Ruben
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Szénási Mihály
Szénási Mihály
Palkó Bence
Palkó Bence
Csík Annamária
Csík Annamária
Majer Ferenc
Majer Ferenc
Koller András
Koller András
Ferenczi Benjamin
Ferenczi Benjamin
Üzenőfal
  • arvai : Köszönjük szépen!
  • boka120 : A 2016. január 30-i mezőfalvi verseny képei az általam küldött linkeken! «link»
  • arvai : A strandbirkózás eredményei már szombat este fent voltak :)

  • Ha zenetet szeretnk kldeni lpj be!

    Home Hírek Hírek Területi Bajnokságok és Gyermek Gála

    Területi Bajnokságok és Gyermek Gála

     

    Birkózás

    Diák I., Diák II. és Serdülő Területi bajnokság
    Gyermek szabadfogású birkózó gála
    Nagysáp - 2017.04.22.-23.

    Eredmények:

    Serdülő Gyermek
    35 kg Lázár Csenge II. hely 20 kg Banai Erik II. hely
    38 kg Beck István III. hely 22 kg Szeiler Fanni II. hely Tata
    46 kg Drozdik Sándor III. hely Tata Szalai Zsombor III. hely
    54 kg Balázs Bálint I. hely 24 kg Megyeri Áron III. hely Tata
    Tebele Marcell IV. hely 28 kg Kész Medox II. hely
    63 kg Szarka Milán III. hely Tata Könyves Lilla IV. hely Tata
    69 kg Harsányi  Roland III. hely Fábián Máté IV. hely
    +100 kg Deák Zoltán I. hely
    Diák II.
    Diák I. 26 kg Bakonyi Dániel I. hely
    32 kg Zóni Dániel I. hely 29 kg Fekete Benjamin IV. hely
    38 kg Beck  István III. hely 32 kg Zóni Dániel I. hely
    50 kg Galambos Krisztián III. hely 42 kg Csata Martina III. hely Szárliget
    Beck  Szabolcs V. hely Pető Dominik V. hely Tata
    Császár Ferenc V. hely 46 kg Ganyecz Enikő I. hely Szárliget
    54 kg Madaras Krisztián III. hely Nagy Zsófia IV. hely Szárliget
    63 kg Turák Merse I. hely Geng Péter V. hely
    76 kg Mislai Bence II. hely 50 kg Bodor László II. hely
    54 kg Joós Partik III. hely
    Járóka Gábor IV. hely Szárliget
    Edzők: Turák Pál, Ungi Lajos és Koller András 63 kg Turák Merse I. hely

     

    csapatkép

    Serdülő Gyermek
    35 kg Lázár Csenge II. hely 20 kg Banai Erik II. hely
    38 kg Beck István III. hely 22 kg Szeiler Fanni II. hely Tata
    46 kg Drozdik Sándor III. hely Tata Szalai Zsombor III. hely
    54 kg Balázs Bálint I. hely 24 kg Megyeri Áron III. hely Tata
    Tebele Marcell IV. hely 28 kg Kész Medox II. hely
    63 kg Szarka Milán III. hely Tata Könyves Lilla IV. hely Tata
    69 kg Harsányi  Roland III. hely Fábián Máté IV. hely
    +100 kg Deák Zoltán I. hely
    Diák II.
    Diák I. 26 kg Bakonyi Dániel I. hely
    32 kg Zóni Dániel I. hely 29 kg Fekete Benjamin IV. hely
    38 kg Beck  István III. hely 32 kg Zóni Dániel I. hely
    50 kg Galambos Krisztián III. hely 42 kg Csata Martina III. hely Szárliget
    Beck  Szabolcs V. hely Pető Dominik V. hely Tata
    Császár Ferenc V. hely 46 kg Ganyecz Enikő I. hely Szárliget
    54 kg Madaras Krisztián III. hely Nagy Zsófia IV. hely Szárliget
    63 kg Turák Merse I. hely Geng Péter V. hely
    76 kg Mislai Bence II. hely 50 kg Bodor László II. hely
    54 kg Joós Partik III. hely
    Járóka Gábor IV. hely Szárliget
    Edzők: Turák Pál, Ungi Lajos és Koller András 63 kg Turák Merse I. hely

    Módosítás: (2017. április 24. hétfő, 15:45)

     
    Támogatóink:
    Köszönet érte!
    birkozas-tatabanya.eu PageRank pagerank