Beck István
Beck István
Hornyák Lajos
Hornyák Lajos
Beck Szabolcs
Beck Szabolcs
Stern Dominik
Stern Dominik
Wendler Mónika
Wendler Mónika
Bakonyi Botond
Bakonyi Botond
Harsányi Roland
Harsányi Roland
Ferge Bálint
Ferge Bálint
Ipó Jázmin
Ipó Jázmin
Kardos Attila
Kardos Attila
Bodor László
Bodor László
Mislai Máté
Mislai Máté
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Szabó Daniella
Szabó Daniella
Ferenczi Benjamin
Ferenczi Benjamin
Tebele Marcell
Tebele Marcell
Réczi Bianka
Réczi Bianka
Aradi László
Aradi László
Árvai Márk
Árvai Márk
Rieder Martin
Rieder Martin
Kolecz Máté
Kolecz Máté
Kiss Norbert
Kiss Norbert
Kósa Dániel
Kósa Dániel
Üveges Csaba
Üveges Csaba
Joós Antal
Joós Antal
Nagy Adrienn
Nagy Adrienn
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Turák Merse
Turák Merse
Gaudi Kevin
Gaudi Kevin
Balázs Bálint
Balázs Bálint
Szénási Mihály
Szénási Mihály
Szabó Marcell
Szabó Marcell
Gyürky Tibor
Gyürky Tibor
Füvesi-Lázár Hunor
Füvesi-Lázár Hunor
Csánó Zsófia
Csánó Zsófia
Jónás Patrik
Jónás Patrik
Majer Ferenc
Majer Ferenc
Csík Annamária
Csík Annamária
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Wendler Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Turák Pál
Turák Pál
Palkó Emese
Palkó Emese
Farkas Nándor
Farkas Nándor
Bodor Bettina
Bodor Bettina
Varsányi Bence
Varsányi Bence
Máger Botond
Máger Botond
Csom Ruben
Csom Ruben
Bodnár Patrik
Bodnár Patrik
Csajághy Csaba
Csajághy Csaba
Fekete Benjamin
Fekete Benjamin
Balogh László
Balogh László
Majer Balázs
Majer Balázs
Gyurmánczi Milán
Gyurmánczi Milán
Fekete Laura
Fekete Laura
Zóni Dániel
Zóni Dániel
Mislai Bence
Mislai Bence
Takács János
Takács János
Járinka Dániel
Járinka Dániel
Sztancs Csaba
Sztancs Csaba
Bakonyi Dániel
Bakonyi Dániel
Katona Géza
Katona Géza
Kolecz János
Kolecz János
Belán Zsuzsanna
Belán Zsuzsanna
Joós Bianka
Joós Bianka
Fekete Gábor
Fekete Gábor
Nagy Levente
Nagy Levente
Szénási János
Szénási János
Marton Márk
Marton Márk
Szabó Bence
Szabó Bence
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Bogdán Roland
Bogdán Roland
Koller András
Koller András
Lencse Sándor
Lencse Sándor
Ocskó Dániel
Ocskó Dániel
Czug Bence
Czug Bence
Palkó Bence
Palkó Bence
Deák Zoltán
Deák Zoltán
Kiss Roland
Kiss Roland
Üzenőfal
  • arvai : Köszönjük szépen!
  • boka120 : A 2016. január 30-i mezőfalvi verseny képei az általam küldött linkeken! «link»
  • arvai : A strandbirkózás eredményei már szombat este fent voltak :)

  • Ha zenetet szeretnk kldeni lpj be!

    Home Hírek Hírek Területi Bajnokságok és Gyermek Gála

    Területi Bajnokságok és Gyermek Gála

     

    Birkózás

    Diák I., Diák II. és Serdülő Területi bajnokság
    Gyermek szabadfogású birkózó gála
    Nagysáp - 2017.04.22.-23.

    Eredmények:

    Serdülő Gyermek
    35 kg Lázár Csenge II. hely 20 kg Banai Erik II. hely
    38 kg Beck István III. hely 22 kg Szeiler Fanni II. hely Tata
    46 kg Drozdik Sándor III. hely Tata Szalai Zsombor III. hely
    54 kg Balázs Bálint I. hely 24 kg Megyeri Áron III. hely Tata
    Tebele Marcell IV. hely 28 kg Kész Medox II. hely
    63 kg Szarka Milán III. hely Tata Könyves Lilla IV. hely Tata
    69 kg Harsányi  Roland III. hely Fábián Máté IV. hely
    +100 kg Deák Zoltán I. hely
    Diák II.
    Diák I. 26 kg Bakonyi Dániel I. hely
    32 kg Zóni Dániel I. hely 29 kg Fekete Benjamin IV. hely
    38 kg Beck  István III. hely 32 kg Zóni Dániel I. hely
    50 kg Galambos Krisztián III. hely 42 kg Csata Martina III. hely Szárliget
    Beck  Szabolcs V. hely Pető Dominik V. hely Tata
    Császár Ferenc V. hely 46 kg Ganyecz Enikő I. hely Szárliget
    54 kg Madaras Krisztián III. hely Nagy Zsófia IV. hely Szárliget
    63 kg Turák Merse I. hely Geng Péter V. hely
    76 kg Mislai Bence II. hely 50 kg Bodor László II. hely
    54 kg Joós Partik III. hely
    Járóka Gábor IV. hely Szárliget
    Edzők: Turák Pál, Ungi Lajos és Koller András 63 kg Turák Merse I. hely

     

    csapatkép

    Serdülő Gyermek
    35 kg Lázár Csenge II. hely 20 kg Banai Erik II. hely
    38 kg Beck István III. hely 22 kg Szeiler Fanni II. hely Tata
    46 kg Drozdik Sándor III. hely Tata Szalai Zsombor III. hely
    54 kg Balázs Bálint I. hely 24 kg Megyeri Áron III. hely Tata
    Tebele Marcell IV. hely 28 kg Kész Medox II. hely
    63 kg Szarka Milán III. hely Tata Könyves Lilla IV. hely Tata
    69 kg Harsányi  Roland III. hely Fábián Máté IV. hely
    +100 kg Deák Zoltán I. hely
    Diák II.
    Diák I. 26 kg Bakonyi Dániel I. hely
    32 kg Zóni Dániel I. hely 29 kg Fekete Benjamin IV. hely
    38 kg Beck  István III. hely 32 kg Zóni Dániel I. hely
    50 kg Galambos Krisztián III. hely 42 kg Csata Martina III. hely Szárliget
    Beck  Szabolcs V. hely Pető Dominik V. hely Tata
    Császár Ferenc V. hely 46 kg Ganyecz Enikő I. hely Szárliget
    54 kg Madaras Krisztián III. hely Nagy Zsófia IV. hely Szárliget
    63 kg Turák Merse I. hely Geng Péter V. hely
    76 kg Mislai Bence II. hely 50 kg Bodor László II. hely
    54 kg Joós Partik III. hely
    Járóka Gábor IV. hely Szárliget
    Edzők: Turák Pál, Ungi Lajos és Koller András 63 kg Turák Merse I. hely

    Módosítás: (2017. április 24. hétfő, 15:45)

     
    Támogatóink:
    Köszönet érte!
    birkozas-tatabanya.eu PageRank pagerank