Kósa Dániel
Kósa Dániel
Gyürky Tibor
Gyürky Tibor
Fekete Laura
Fekete Laura
Takács János
Takács János
Gyurmánczi Milán
Gyurmánczi Milán
Mislai Máté
Mislai Máté
Lencse Sándor
Lencse Sándor
Majer Balázs
Majer Balázs
Wendler Mónika
Wendler Mónika
Katona Géza
Katona Géza
Szénási Mihály
Szénási Mihály
Sztancs Csaba
Sztancs Csaba
Árvai Márk
Árvai Márk
Czug Bence
Czug Bence
Fekete Gábor
Fekete Gábor
Turák Merse
Turák Merse
Beck Szabolcs
Beck Szabolcs
Belán Zsuzsanna
Belán Zsuzsanna
Bakonyi Botond
Bakonyi Botond
Bodor László
Bodor László
Joós Antal
Joós Antal
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Jónás Patrik
Jónás Patrik
Rieder Martin
Rieder Martin
Tebele Marcell
Tebele Marcell
Szabó Bence
Szabó Bence
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Bakonyi Dániel
Bakonyi Dániel
Palkó Bence
Palkó Bence
Majer Ferenc
Majer Ferenc
Üveges Csaba
Üveges Csaba
Ferge Bálint
Ferge Bálint
Járinka Dániel
Járinka Dániel
Joós Bianka
Joós Bianka
Csánó Zsófia
Csánó Zsófia
Kardos Attila
Kardos Attila
Ferenczi Benjamin
Ferenczi Benjamin
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Harsányi Roland
Harsányi Roland
Füvesi-Lázár Hunor
Füvesi-Lázár Hunor
Palkó Emese
Palkó Emese
Farkas Nándor
Farkas Nándor
Szabó Daniella
Szabó Daniella
Nagy Levente
Nagy Levente
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Marton Márk
Marton Márk
Szénási János
Szénási János
Balogh László
Balogh László
Beck István
Beck István
Koller András
Koller András
Máger Botond
Máger Botond
Bodor Bettina
Bodor Bettina
Hornyák Lajos
Hornyák Lajos
Szabó Marcell
Szabó Marcell
Kolecz Máté
Kolecz Máté
Mislai Bence
Mislai Bence
Balázs Bálint
Balázs Bálint
Nagy Adrienn
Nagy Adrienn
Kolecz János
Kolecz János
Bogdán Roland
Bogdán Roland
Varsányi Bence
Varsányi Bence
Csom Ruben
Csom Ruben
Wendler Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Turák Pál
Turák Pál
Gaudi Kevin
Gaudi Kevin
Ocskó Dániel
Ocskó Dániel
Deák Zoltán
Deák Zoltán
Bodnár Patrik
Bodnár Patrik
Ipó Jázmin
Ipó Jázmin
Csajághy Csaba
Csajághy Csaba
Stern Dominik
Stern Dominik
Csík Annamária
Csík Annamária
Zóni Dániel
Zóni Dániel
Kiss Norbert
Kiss Norbert
Aradi László
Aradi László
Réczi Bianka
Réczi Bianka
Fekete Benjamin
Fekete Benjamin
Kiss Roland
Kiss Roland
Üzenőfal
  • arvai : Köszönjük szépen!
  • boka120 : A 2016. január 30-i mezőfalvi verseny képei az általam küldött linkeken! «link»
  • arvai : A strandbirkózás eredményei már szombat este fent voltak :)

  • Ha zenetet szeretnk kldeni lpj be!

    Home Hírek Hírek NB II. csapatbajnokság hármas döntő

    NB II. csapatbajnokság hármas döntő

    NB II. Csapatbajnokság hármas döntő
    Tatabánya - 2016.11.22

    Odavágók | 2016.11.22. Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok

    Tatabányai SC - Újpesti TE

    20-17

    Csepeli BC II. - TSC

    33-5

    Csepeli BC II. - UTE

    30-8


    Visszavágók | 2016.11.22. Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok

    UTE - TSC

    22-13

    Csepeli BC II. - TSC

    33-5

    Csepeli BC II. - UTE

    30-7

    Az NB-II. 3. helyezett csapat tagjai voltak : Járinka Dániel, Üveges Csaba, Árvai Márk, Koller András, Kolecz János, Bozori Imre, Bogdán Roland, Kósa Dániel, Ungi Lajos, Czug Bence, Sztancs Csaba, Balogh László, Fekete Gábor, Turák Pál, Farkas Gábor, Kismóni Móric (vendég játékos),  Vitek Dáriusz (vendégjátékos) Gyöngy Máté (vendégjátékos)

    Edzők :  Katona Géza és Takács János

    Módosítás: (2017. január 07. szombat, 23:38)

     
    Támogatóink:
    Köszönet érte!
    birkozas-tatabanya.eu PageRank pagerank