Szénási János
Szénási János
Bodor László
Bodor László
Szabó Bence
Szabó Bence
Majer Balázs
Majer Balázs
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Gyürky Tibor
Gyürky Tibor
Czug Bence
Czug Bence
Bakonyi Dániel
Bakonyi Dániel
Ferge Bálint
Ferge Bálint
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Réczi Bianka
Réczi Bianka
Kiss Norbert
Kiss Norbert
Nagy Levente
Nagy Levente
Beck Szabolcs
Beck Szabolcs
Csík Annamária
Csík Annamária
Wendler Mónika
Wendler Mónika
Ipó Jázmin
Ipó Jázmin
Sztancs Csaba
Sztancs Csaba
Joós Bianka
Joós Bianka
Belán Zsuzsanna
Belán Zsuzsanna
Kolecz Máté
Kolecz Máté
Gaudi Kevin
Gaudi Kevin
Koller András
Koller András
Bakonyi Botond
Bakonyi Botond
Járinka Dániel
Járinka Dániel
Árvai Márk
Árvai Márk
Balogh László
Balogh László
Üveges Csaba
Üveges Csaba
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Kósa Dániel
Kósa Dániel
Fekete Gábor
Fekete Gábor
Mislai Máté
Mislai Máté
Stern Dominik
Stern Dominik
Fekete Benjamin
Fekete Benjamin
Ocskó Dániel
Ocskó Dániel
Kardos Attila
Kardos Attila
Csom Ruben
Csom Ruben
Turák Pál
Turák Pál
Zóni Dániel
Zóni Dániel
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Hornyák Lajos
Hornyák Lajos
Bodnár Patrik
Bodnár Patrik
Jónás Patrik
Jónás Patrik
Fekete Laura
Fekete Laura
Nagy Adrienn
Nagy Adrienn
Ferenczi Benjamin
Ferenczi Benjamin
Gyurmánczi Milán
Gyurmánczi Milán
Szénási Mihály
Szénási Mihály
Joós Antal
Joós Antal
Palkó Emese
Palkó Emese
Máger Botond
Máger Botond
Katona Géza
Katona Géza
Kiss Roland
Kiss Roland
Beck István
Beck István
Lencse Sándor
Lencse Sándor
Bodor Bettina
Bodor Bettina
Takács János
Takács János
Wendler Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Füvesi-Lázár Hunor
Füvesi-Lázár Hunor
Szabó Marcell
Szabó Marcell
Kolecz János
Kolecz János
Turák Merse
Turák Merse
Marton Márk
Marton Márk
Farkas Nándor
Farkas Nándor
Palkó Bence
Palkó Bence
Varsányi Bence
Varsányi Bence
Mislai Bence
Mislai Bence
Tebele Marcell
Tebele Marcell
Bogdán Roland
Bogdán Roland
Rieder Martin
Rieder Martin
Csánó Zsófia
Csánó Zsófia
Deák Zoltán
Deák Zoltán
Szabó Daniella
Szabó Daniella
Aradi László
Aradi László
Csajághy Csaba
Csajághy Csaba
Majer Ferenc
Majer Ferenc
Harsányi Roland
Harsányi Roland
Balázs Bálint
Balázs Bálint
Üzenőfal
  • arvai : Köszönjük szépen!
  • boka120 : A 2016. január 30-i mezőfalvi verseny képei az általam küldött linkeken! «link»
  • arvai : A strandbirkózás eredményei már szombat este fent voltak :)

  • Ha zenetet szeretnk kldeni lpj be!

    Home Hírek Hírek Területi bajnokság - Tatabánya

    Területi bajnokság - Tatabánya

    BIRKÓZÁS

    Észak-Dunántúl Területi Diák II.-Diák I. és serdülő bajnoksága
    Tatabánya, 2016.szeptember 18.

    A Tatabányai Sport Club volt a rendezője az Észak-Dunántúli Területi Diák II.-Diák I.-Serdülő bajnokságnak, ahol Győrs-Moson-Sopron, Veszprém, Komárom-Esztergom megye versenyzői álltak rajthoz. A versenyt a Bárdos László Gimnázium Sportcsarnokában volt, amely alkalmas volt a rendezvény színvonalas lebonyolítására.

    Eredmények:

    Diák II. eredmények:

    29 kg   1. Zóni Dániel (Tatabányai SC)

    42 kg   3. Ganyecz Enikő (Szárliget)

    46 kg   2. Beck Szabolcs (Tatabányai SC)

    50 kg   3. Madaras Krisztián (TSC)

    54 kg   1. Turák Merse (TSC)

    69 kg   1. Mislai Bence (TSC)

    Diák I. eredmények:

    29 kg   2. Lázár Csenge (TSC)

    35 kg   2. Beck István (TSC)     3. Drozdik Sándor (Tatai AC)

    46 kg   3. Császár Ferenc (TSC)

    54 kg   1. Balázs Bálint (TSC)  2. Taál Marcell (Tatai AC)  3. Magyar Levente (Tatai AC)

    63 kg 1. Szabó Bence (TSC)

    Serdülő eredmények:

    50 kg       1. Tebele Marcell (TSC)

    58 kg       3. Hegyesi Hajnalka (Tatai AC)

    63 kg      2. Harsányi Roland (TSC)

    69 kg      2. Mislai Máté (TSC)

    76 kg     2. Kiss Norbert (TSC)

    85 kg      1. Martoni Márk (TSC)      2. Deák Zoltán (TSC)

    100 kg    1. Kiss Roland (TSC)           2. Ferge Bálint (TSC)

    + 100 kg 1. Bodnár Patrik (TSC)

    Edzők : Katona Géza, Turák Pál, Koller András, Ungi Lajos

    Módosítás: (2016. október 05. szerda, 16:30)

     
    Támogatóink:
    Köszönet érte!
    birkozas-tatabanya.eu PageRank pagerank