Fekete Laura
Fekete Laura
Ferenczi Benjamin
Ferenczi Benjamin
Bodnár Patrik
Bodnár Patrik
Katona Géza
Katona Géza
Takács János
Takács János
Marton Márk
Marton Márk
Bakonyi Dániel
Bakonyi Dániel
Kolecz János
Kolecz János
Belán Zsuzsanna
Belán Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Hornyák Lajos
Hornyák Lajos
Turák Merse
Turák Merse
Ocskó Dániel
Ocskó Dániel
Koller András
Koller András
Fekete Gábor
Fekete Gábor
Járinka Dániel
Járinka Dániel
Harsányi Roland
Harsányi Roland
Szabó Bence
Szabó Bence
Tebele Marcell
Tebele Marcell
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Üveges Csaba
Üveges Csaba
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Bodor László
Bodor László
Gyurmánczi Milán
Gyurmánczi Milán
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Kósa Dániel
Kósa Dániel
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Bogdán Roland
Bogdán Roland
Beck István
Beck István
Joós Antal
Joós Antal
Wendler Mónika
Wendler Mónika
Czug Bence
Czug Bence
Ipó Jázmin
Ipó Jázmin
Aradi László
Aradi László
Fekete Benjamin
Fekete Benjamin
Csom Ruben
Csom Ruben
Mislai Máté
Mislai Máté
Majer Ferenc
Majer Ferenc
Balázs Bálint
Balázs Bálint
Bakonyi Botond
Bakonyi Botond
Ferge Bálint
Ferge Bálint
Farkas Nándor
Farkas Nándor
Csánó Zsófia
Csánó Zsófia
Gyürky Tibor
Gyürky Tibor
Mislai Bence
Mislai Bence
Máger Botond
Máger Botond
Kolecz Máté
Kolecz Máté
Gaudi Kevin
Gaudi Kevin
Szabó Daniella
Szabó Daniella
Jónás Patrik
Jónás Patrik
Szénási Mihály
Szénási Mihály
Zóni Dániel
Zóni Dániel
Turák Pál
Turák Pál
Palkó Emese
Palkó Emese
Árvai Márk
Árvai Márk
Rieder Martin
Rieder Martin
Kardos Attila
Kardos Attila
Varsányi Bence
Varsányi Bence
Stern Dominik
Stern Dominik
Füvesi-Lázár Hunor
Füvesi-Lázár Hunor
Szénási János
Szénási János
Kiss Roland
Kiss Roland
Réczi Bianka
Réczi Bianka
Sztancs Csaba
Sztancs Csaba
Beck Szabolcs
Beck Szabolcs
Majer Balázs
Majer Balázs
Joós Bianka
Joós Bianka
Kiss Norbert
Kiss Norbert
Balogh László
Balogh László
Deák Zoltán
Deák Zoltán
Palkó Bence
Palkó Bence
Szabó Marcell
Szabó Marcell
Lencse Sándor
Lencse Sándor
Nagy Levente
Nagy Levente
Csajághy Csaba
Csajághy Csaba
Nagy Adrienn
Nagy Adrienn
Csík Annamária
Csík Annamária
Bodor Bettina
Bodor Bettina
Üzenőfal
  • arvai : Köszönjük szépen!
  • boka120 : A 2016. január 30-i mezőfalvi verseny képei az általam küldött linkeken! «link»
  • arvai : A strandbirkózás eredményei már szombat este fent voltak :)

  • Ha zenetet szeretnk kldeni lpj be!

    Home Hírek Hírek Területi bajnokság - Tatabánya

    Területi bajnokság - Tatabánya

    BIRKÓZÁS

    Észak-Dunántúl Területi Diák II.-Diák I. és serdülő bajnoksága
    Tatabánya, 2016.szeptember 18.

    A Tatabányai Sport Club volt a rendezője az Észak-Dunántúli Területi Diák II.-Diák I.-Serdülő bajnokságnak, ahol Győrs-Moson-Sopron, Veszprém, Komárom-Esztergom megye versenyzői álltak rajthoz. A versenyt a Bárdos László Gimnázium Sportcsarnokában volt, amely alkalmas volt a rendezvény színvonalas lebonyolítására.

    Eredmények:

    Diák II. eredmények:

    29 kg   1. Zóni Dániel (Tatabányai SC)

    42 kg   3. Ganyecz Enikő (Szárliget)

    46 kg   2. Beck Szabolcs (Tatabányai SC)

    50 kg   3. Madaras Krisztián (TSC)

    54 kg   1. Turák Merse (TSC)

    69 kg   1. Mislai Bence (TSC)

    Diák I. eredmények:

    29 kg   2. Lázár Csenge (TSC)

    35 kg   2. Beck István (TSC)     3. Drozdik Sándor (Tatai AC)

    46 kg   3. Császár Ferenc (TSC)

    54 kg   1. Balázs Bálint (TSC)  2. Taál Marcell (Tatai AC)  3. Magyar Levente (Tatai AC)

    63 kg 1. Szabó Bence (TSC)

    Serdülő eredmények:

    50 kg       1. Tebele Marcell (TSC)

    58 kg       3. Hegyesi Hajnalka (Tatai AC)

    63 kg      2. Harsányi Roland (TSC)

    69 kg      2. Mislai Máté (TSC)

    76 kg     2. Kiss Norbert (TSC)

    85 kg      1. Martoni Márk (TSC)      2. Deák Zoltán (TSC)

    100 kg    1. Kiss Roland (TSC)           2. Ferge Bálint (TSC)

    + 100 kg 1. Bodnár Patrik (TSC)

    Edzők : Katona Géza, Turák Pál, Koller András, Ungi Lajos

    Módosítás: (2016. október 05. szerda, 16:30)

     
    Támogatóink:
    Köszönet érte!
    birkozas-tatabanya.eu PageRank pagerank